KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12167311

nr 1216 7311

Sven Lignell

(f. 1927), Sverige

Oljemålning, Landskap. Signerad. Olja på duk, 28x63

Sven Lignell, svensk bildkonstnär född 1927.

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 12 november 2018
kl 20:44:14

10/11 02:50:45 1      250 kr
12/11 20:20:36 2      Vinnande bud

Sven Lignell

Läs mer om Sven Lignell